Motor przegrywa z Legią w Pucharze Polski

stadion

Po zaciętej walce Motor Lublin odpada z Fortuna Pucharu Polski, przegrywając z legionistami 1-2.Pomimo ostatecznego zwycięstwa Legia miała duże problemy z pokonaniem II ligowego Motoru. W 14 minucie Fidziukiewicz strzelił pięknego gola dla gospodarzy, zaś w 27 minucie kibice Motoru odpalili race i fajerwerki w wyniku czego mecz został przerwany na parę minut. Do końca pierwszej połowy gra przebiegała już spokojnie z niewielką przewagą Koziołków na boisku. Dopiero w 56 minucie po strzale z dystansu Luquinhasa Legia wyrównała, zaś na prowadzenie wyszła w 73 minucie po strzale Włodarczyka. Do końca meczu jednak Motor próbował jeszcze zdobyć bramkę co się jednak nie udało.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sport. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.